Знімне протезування

Протезування в стоматології — косметична реконструкція або відновлення відсутніх зубів.

Знімне протезування — комплекс дій, спрямованих на індивідуальне виготовлення ортопедичних конструкцій в зуботехнічній лабораторії. Конструкції використовують для заповнення часткової або повної втрати зубів на одній та / або на двох щелепах.

Стоматологічна клініка «Арбор» проводить:

  • обстеження на сучасному медичному обладнанні, виготовлення і встановлення знімних протезів;
  • відновлення відсутніх зубів шляхом знімного протезування;
  • виготовленням бюгельних протезів або знімних пластиночних пластмасових протезів.

Покрокова процедура протезування:

  1. Лікар проводить обстеження, лікує зуби від карієсу (при необхідності) і призначає рентгенівський знімок, щоб візуально визначити стан ротової порожнини.
  2. Після зліпки щелепи — виготовлення конструкцій в зуботехнічній лабораторії.
  3. Коли конструкції готові — фахівець їх встановлює, надає рекомендації щодо правильного носіння та використання протезів.

Записатися на прийом

Для запису на прийом - вкажіть свої дані, бажану дату і час прийому. Ми передзвонимо та погодимо Ваш візит.

Інші Послуги

Імплантація зуба - сучасний метод відновлення втраченого зуба, що дозволяє повернути природний вигляд та функціональність. Запишіться до нашої стоматологічної клініки сьогодні і отримайте професійну імплантацію зуба, яка поверне вам привабливу усмішку, комфорт під час жування та впевненість у собі.  
Шинування зубів при пародонтиті - важлива процедура, яка допомагає запобігти подальшому руйнуванню тканин. Дізнайтеся про методи проведення, переваги та особливості цього ефективного методу лікування.