Ортопедія/Протезування зубів

Відновлення зубів за допомогою коронок або вінірів 

Ортопедична стоматологія — область клінічної медицини, що вивчає етіологію і патогенез захворювань, аномалій, деформацій і пошкоджень зубів, щелеп та інших органів порожнини рота та щелепно-лицевої області, розробляє методи їх діагностики, лікування та профілактики.

У сфері протезування є багато можливостей для повноцінного життя, без комплексів!

У клініці проводиться повний спектр послуг по протезуванню:

 • відновлення коронкової частини зубів шляхом встановлення керамічних реставрацій(коронки, вініри, накладки)

 • відновлення втрачених зубів шляхом протезування мостоподібними металокерамічними/керамічними конструкціями;

 • відновлення втрачених зубів шляхом імплантації та встановлення коронки на імплант.

Усі види протезування якісні, проте лише досвідчений лікар порадить конструкції, які найкраще підходять саме Вам після детального медичного обстеження на сучасному медичному обладнання та встановлення діагнозу.

                                                                                       

              

 

  • У даній клінічній ситуації використовували «Build-up» (сучасна методика відновлення культі зуба за допомогою скловолоконних штифтів та цементу) та в заключному этапі - конструкція покривається керамічною реставрацією (коронкою/вініром/накладкою) у даному випадку коронка e-max.    

           

 

                     

 

  • Вініри - досягнення значних естетичних вимог та покращення посмішки людини, досягаючи результати за допомогою  зміни кольору, покращення форми, закриттям проміжків між зубами, та забуття про старі пломби та їй відколи. 

    

 

* Отримай знижку 20%, пропозиція діє до 10.10.2022 (ціна без урахування знижки 6000 грн. за керамічну коронку , та 3800 грн за металокерамічну коронку) 

Запис за телефоном + 38 (099) 164 05 80

Записатися на прийом

Для запису на прийом - вкажіть свої дані, бажану дату і час прийому. Ми передзвонимо та погодимо Ваш візит.

Інші Послуги

Імплантація зуба - сучасний метод відновлення втраченого зуба, що дозволяє повернути природний вигляд та функціональність. Запишіться до нашої стоматологічної клініки сьогодні і отримайте професійну імплантацію зуба, яка поверне вам привабливу усмішку, комфорт під час жування та впевненість у собі.  
Шинування зубів при пародонтиті - важлива процедура, яка допомагає запобігти подальшому руйнуванню тканин. Дізнайтеся про методи проведення, переваги та особливості цього ефективного методу лікування.