Доступні методи відбілювання для вас. Відбілювання кабінетне - професійне, відбілювання домашнє

Відбілювання зубів: Секрет яскравого посмішки

Відбілювання зубів стало невідємною частиною сучасної стоматології, забезпечуючи пацієнтам яскраву та привабливу посмішку. Цей процес - не лише естетично важливий, але й психологічно значущий, адже красива посмішка може підвищити настрій та впевненість у собі.

 

Як працює відбілювання?

Відбілювання зубів - це процес видалення пігментації та зміни кольору емалі. Він здійснюється за допомогою спеціальних гелів, що містять перекис водню або пероксид карбаміду. Ці речовини проникають в емаль та окислюють пігменти, що призводить до освітлення зубів.

 

Переваги відбілювання:

 • Покращення зовнішнього вигляду: Відбілювання зубів робить посмішку більш привабливою та молодіжною.
 • Підвищення впевненості: Красива посмішка сприяє підвищенню самооцінки та впевненості у собі.
 • Безпека: Сучасні методики відбілювання забезпечують безпеку для зубів та ясен.
 • Простота процедури: Відбілювання можна провести в клініці протягом декількох сеансів або в домашніх умовах з використанням спеціальних наборів.

 

ДОМАШНЄ проти КЛІНІЧНОГО (кабінетного) відбілювання зубів:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Основні ПРОТИПОКАЗАННЯ до проведення процедури відюілювання зубів:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


14 популярних питань про професійне відбілювання зубів:


 

 1. Скільки часу займе процедура відбілювання? Час залежить від обраного методу. В кабінеті це зазвичай займає близько години, у той час як домашнє відбілювання може зайняти від декількох днів до декількох тижнів.
 2. Буде біль або дискомфорт під час процедури? Зазвичай процедура відбілювання безболісна, але деякі люди можуть відчувати тимчасове почуття чутливості.
 3. Скільки часу результати залишаться видимими? Результати зазвичай тримаються від декількох місяців до декількох років, в залежності від способу життя та догляду за зубами.
 4. Можу я відбілити коронки чи вініри? Ні, відбілювання застосовується тільки до природних зубів.
 5. Які можливі побічні ефекти? Деякі люди можуть відчувати тимчасову чутливість зубів або роздратування ясен.
 6. Можу я курити або вживати каву після відбілювання? Рекомендується утриматися від таких звичок протягом декількох днів після відбілювання, щоб побачити максимальні результати.
 7. Можу я використовувати домашні набори відбілювання? Так, але перед використанням рекомендується проконсультуватися зі стоматологом.
 8. Можуть люди з чутливими зубами відбілити свої зуби? Так, але вони можуть відчувати більше дискомфорту, і лікар може рекомендувати спеціальні гелі для зменшення чутливості.
 9. Чи безпечне відбілювання для моїх зубів? Так, за дотриманням інструкцій відбілювання безпечне та не завдає шкоди зубам.
 10. Можу я повторювати відбілювання? Так, але рекомендується дотримуватися пауз між процедурами для запобігання зайвої чутливості зубів.
 11. Скільки тримається результат або эфект відбілювання зубів та як його продовжити? Для тривалого результату відбілювання, протягом 3 днів після процедури, уникайте: • Продукти, що містять барвники • Куріння • Занадто гарячі або холодні продукти • Помади та блиски для губ • Будь-які продукти або напої, які можуть залишити пляму на білій сорочці • Кольорові пасти та ополіскувачі.

 12. Яка дієта після відбілювання зубів, що можно а що не потрібно їсти після профедури відбілювання? "БІЛА ДІЄТА" Відмова від страв, продуктів та напоїв, що містять велику кількість барвників: 1) Кава, чай та напої на їх основі 2) Соки, вина, морси, лимонади 3) Шоколад, інші страви та напої, що містять какао 4) Овочі, фрукти та ягоди, які можуть викликати забарвлення (буряк, вишня, чорниця) 5) Кетчуп, аджика та інші кольорові соуси, приправи 6)Продукти, що містять велику кількість кислот (цитрусові, газовані напої, смузі)

 13. Що робити, якщо не дотримася дієти пілся відбілювання зубів? Якщо протягом цього періоду ви все ж таки з'їли або випили щось, що може забарвити емаль - необхідно якнайшвидше почистити зуби.
 14. Чи потрібно робити чистку зубів перед відбілюванням? Так, обо'вязково. Ми радимо робити професійну гігієну ротової порожнини перед процедурою відбілювання зубів. 

 

Наші роботи | Кейси стоматології Арбор


 

 

 

 

 

 

 


 

    

 

 

 

 

 

 


 

Стоматологічна клініка Арбор: Ваш шлях до здорових та блискучих усмішок

 

Послуги відбілювання зубі

Відбілювання зубів є однією з наших ключових послуг, спрямованих на повернення вашій усмішці природної білизни та сяйва. Ми пропонуємо як кабінетні процедури, так і домашні набори для відбілювання - відбілювання зубів в домашніх умовах, щоб задовольнити різноманітні потреби наших пацієнтів. Також варто відзначити, що поєднання кабінетного відбілювання та домашнього набору дозволить продовжити та посилити результат. Відбілювання зубів ціни:

 

Кабінетне відбілювання (клінічне) MAGIC SMILE  -  пакетна пропозиція 4200 грн замість 5600 грн якщо брати окремо

Наші кваліфіковані стоматологи забезпечують професійне кабінетне відбілювання, яке проводиться з використанням передових технологій та безпечних матеріалів Magic Smile. Цей метод дозволяє досягти швидких і видимих результатів за короткий час, забезпечуючи при цьому безпеку та комфорт пацієнта.

 

Входить:

 • Консультація 
 • Професійна гігієна ротової порожнини (ультразвук, паста щітка та AIR FLOW) 
 • Відбілювання гелем Пероксиду Карбаміду 25% або Перекис водню 25%/38%
 • Ремінералізуюча терапія - процедура для укріплення емалі зубів

Домашнє відбілювання - MAGIC SMILE -  пакетна пропозиція 5000 грн замість 6000 грн якщо брати окремо 

Для тих, хто віддає перевагу зручності та гнучкості процедури, ми пропонуємо домашні набори для відбілювання зубів. Наші спеціалісти розроблять індивідуальний план відбілювання, який буде адаптований під ваші потреби, забезпечуючи ефективні результати прямо у вас вдома.

Входить:

 • Консультація 
 • Професійна гігієна ротової порожнини (ультразвук, паста щітка та AIR FLOW) 
 • Індивідуальний набір: відбілюючий гель, відбілююча міні лампа, силіконова капа, паста-піна , гель для укріплення емалі та відтінкова шкала

Поєднання кабінетного відбілювання та домашнього набору

Продовження комплексу відбілювання. Для досягнення максимальних і тривалих результатів рекомендуємо використовувати домашні набори Magic Smile (з гелем Пероксиду Карбаміду 25%) через 10-15 днів після процедури клінічного відбілювання зубів.

 

 • До кабінетного відбілювання додаємо індивідуальний набір який можно використовувати через 3-4 тижні. 

 

Ласкаво просимо до стоматологічної клініки Арбор - місця, де професійна турбота та інноваційні підходи зливаються разом, щоб дарувати вам впевненість у вашій усмішці. Наша клініка пропонує широкий спектр послуг, включаючи відбілювання зубів, щоб допомогти вам досягти ідеального стану усної порожнини.

Ми знаходимося в Україні, м. Київ, Проспект Перемоги 67 В (проспект Берестейський 67 В), метро Нивки. Святошинський район | Стоматологічна Клініка Арбор

   

Інші новини та акції

У стоматологічній клініці АРБОР здійснюється комплексне лікування генералізованого пародонтиту, включаючи фотодинамометричну терапію за допомогою апарата FotoSan 630. Дізнайтеся про переваги цього методу та запрошення відвідати нашу клініку для отримання кваліфікованої допомоги в усуненні проблем зі здоров'ям зубів та ясен.
Карієс зубів є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем сучасної людини. Це хвороба, яка виникає в результаті руйнування емалі та дентину зуба під впливом бактерій та кислот, що утворюються при розкладанні їжі та цукрів у порожнині рота.
Гінгівіт - це запальний процес, що вражає ясна. Це серйозна проблема, яка може вплинути на загальний стан організму, а не лише на усну порожнину.
Дізнайтеся ефективні способи позбутися від неприємного запаху з рота за допомогою корисних порад. Покращіть гігієну порожнини рота та насолоджуйтеся свіжим диханням
Дізнайтеся про основні причини чутливості зубів та ефективні методи її подолання. Отримайте цінні поради від стоматолога щодо профілактики та лікування чутливості зубів.  
У цій статті ми розглянемо, як вибрати оптимальну зубну пасту і розповімо про переваги правильного догляду за зубами
Видалення зубів мудрості є процедурою, яку лікарі стоматології рекомендують у деяких випадках:  
Професійна гігієна порожнини рота має велике значення для підтримки здоров'я порожнини рота та запобігання різних проблем, пов'язаних з зубами та ясенами.
Інколи пацієнти спостерігають кровоточивість ясен під час чищення зубів вдома, цим явищем зволікати не можна! 
У яких випадках необхідності ставити керамічну накладку або коронку замість звичайної пломби?  
Зубні пасти проти кровоточивості: рекомендації та важливі фактори та стоматологічні поради
Гострий зубний біль - один із найбільш тривожних симптомів, що свідчить про розвиток хвороб зубощелепної системи.
За  допомогою сучасних препаратів-анестетиків повністю знімається чутливість із певної ділянки щелепи.
Дентофобія - страх лікарів-стоматологів. Люди в яких наявний такий страх, дуже рідко відвідують стоматолога.