Ортодонтія

Ортодонтія — це розділ стоматології, що займається лікуванням дефектів розвитків зубів і щелепно-лицьового кістяка.

Через нерівність зубів і порушень зубного ряду, зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, більше до наражаються на ризик раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м'язів при жуванні, що, у свою чергу, призводить до головного болю, синдрому скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), болю в області шиї, плечового суглоба і спини. Нерівності зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на Вашому зовнішньому вигляді.

Завдяки ортодонтичному лікуванню, Ви можете поліпшити здоров'я ротової порожнини і зовнішність, а також отримати усмішку, яка прослужить Вам довгі роки.

В яких випадках потрібно звертатися до ортодонта:

  • порушення зубного ряду — пробіли і незаповнені місця в зубному ряді, що виникають через втрату зубів або неправильне "заповнення" ними ротової порожнини
  • тісне положення зубів — розміщення більшої кількості зубів, ніж можливо розташувати в зубному ряді при нормальному прикусі;
  • інші патології прикусу.

Для корекції прикусу спеціалісти використовують сучасні брекет-системи: брекети, капи, елайнери.

Обстеження, діагностування, підбір і встановлення конструкцій проводить наш досвідчений фахівець з клініки. Для запису до лікаря на консультацію, приходьте особисто до клініки або дзвоніть за номером +38 (066) 123-45-67.

Графік роботи: 9:00 — 20:00 щоденно, крім неділі.

Записатися на прийом

Для запису на прийом - вкажіть свої дані, бажану дату і час прийому. Ми передзвонимо та погодимо Ваш візит.

Інші Послуги

Імплантація зуба - сучасний метод відновлення втраченого зуба, що дозволяє повернути природний вигляд та функціональність. Запишіться до нашої стоматологічної клініки сьогодні і отримайте професійну імплантацію зуба, яка поверне вам привабливу усмішку, комфорт під час жування та впевненість у собі.  
Шинування зубів при пародонтиті - важлива процедура, яка допомагає запобігти подальшому руйнуванню тканин. Дізнайтеся про методи проведення, переваги та особливості цього ефективного методу лікування.