Терапевтичне лікування зубів стоматологія Арбор

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається діагностуванням та лікуванням карієсу і ускладнень захворюваннях на всіх етапах а також лікування ясен. До лікаря потрібно звернутися для консультації перед серйозними видами лікування: протезування, імплантації, ортодонтії.

У клініці «Арбор» застосовують ефективні методи діагностики та терапії:

лікування карієсу зубів і будь-яких його ускладнень (пульпіту, періодонтиту);
лікування запалення ясен (гінгівіту, пародонтиту);   ➡️ http://arbor-clinic.com.ua/services/parodontologiya
лікування некаріозних уражень емалі (флюорозу, гіпоплазії, ерозії);
лікування і реставрація зуба після травми;
усунення вроджених дефектів форми та кольору.

 

Карієс

Поставимо основні запитання до діючого президента Асоціації Стоматологів України та головного лікаря клініки - професору Мазур Ірині Петрівні.

Що це карієс простими словами?

- це руйнування твердих тканин зуба під дією мікроорганізмів у ротовій порожнині

Як зрозуміти що в мене є карієс і необхідність зверннення до лікаря на огляд ?

- потрібно в першу чергу звернути увагу на основні ознаки   

  • темні плями на жувальній поверхні зубів
  • наявність дірочки в зубі, в яку також може потрапляти їжа
  • шорсткість поверхні зуба
  • підвищена чутливість до кислого і солодкого, холодного і гарячого
  • з'являється неприємний запах з рота

Виходить на основі данних ознак можно поставити діагноз - карієс?

Ні, не зовсім так! заключно встановити діагноз може лікар , після повного дослідження - огляду, даних рентген знімку, вітальне фарбування емалі.

Яке лікування? 

Лікування прибираємо змінені тканини зуба , та встановлюємо фотополімерну пломбу!

Наслідки , якщо вчасно не пролікувати?

На це час, частіше звертаються коли зуб - сильно болить. Це вже є наслідки того що не було вчасно пролікований карієс, та виникло ускладнення запалення пульпи (пульпіт). Як результат маємо більш складне, тривале і коштовне лікування - що полягає у видаленні нерва та наступним пломбування кореневих каналів.

Чи існують люді які не мають карієсу , або чи можливо попередити захворювання?

Так, ключ - профілактика, нагляд у стоматолога з дитинства, герметизація фіссур у дітей, професійна гігієна порожнини рота з наступним обовязковим покріттям зубів фторлаком!

 

✅ Відновлення зубів із застосуванням сучасних фотополімерних матеріалів (Німеччина, Японія);

✅  Лікування ускладненого карієсу — пульпіту та періодонтиту;

✅  Пломбування кореневих каналів із використанням сучасних технологій.

✅ Процедура проходить безболісно, адже лікар застосовує місцеву анестезію. Під час лікування пацієнт не відчуває дискомфорту, тому що розміщується на зручній кушетці, а використання сучасного медичного обладнання — запорука швидкого та ефективного лікування.

 

 

Записатися на прийом

Для запису на прийом - вкажіть свої дані, бажану дату і час прийому. Ми передзвонимо та погодимо Ваш візит.

Інші Послуги

Відкрийте для себе передові методи терапії та відновлення зубів в клініці стоматології 'Арбор'. Наші фахівці пропонують ефективні рішення для здоров'я вашої посмішки.
Отримайте професійне встановлення брекетів у стоматології АРБОР у Києві. Виправте прикус і покращіть посмішку за допомогою досвідчених ортодонтів. Перегляньте фото до і після, дізнайтесь актуальні ціни на брекети в Києві.  
Сучасна стоматологія пропонує ефективні та комфортні методи корекції прикусу, серед яких особливе місце займають елайнери — прозорі капи, виготовлені на замовлення.
Червоний плоский лишай — це хронічне запальне захворювання шкіри та слизової оболонки рота. В окремих випадках може проявлятися лише у ротовій порожнині. 
Керамічні вініри — це естетичне рішення для вашої посмішки, яке дозволяє досягти ідеальної форми і кольору зубів. Вони надають довговічність, природність і комфорт. Дізнайтеся більше про цю процедуру в нашій статті.
Digital Smile Design (DSD) – це передова методика в естетичній стоматології, яка використовує цифрові технології для індивідуалізованого проектування усмішок. Завдяки DSD, пацієнти можуть побачити можливий результат лікування до його початку, що забезпечує вищий рівень впевненості та задоволення.
Зубні коронки – це ефективне рішення для відновлення пошкоджених або зруйнованих зубів. Вони забезпечують природний вигляд і функцію зубів, а також надійний захист.
Дізнайтесь більше про симптоми, діагностику та методи лікування карієсу.
Дізнайтеся про причини, симптоми, методи лікування та профілактики пульпіту.
Дізнайтеся про причини, симптоми, методи лікування та профілактики апікального періодонтиту. 
Фотополімерні пломби – це інноваційний метод реставрації зубів. Дізнайтеся про переваги, процес встановлення та догляд за фотополімерними пломбами
Дізнайтеся все про процедуру видалення зуба: коли необхідне видалення, етапи процедури, відновлення та догляд за ротовою порожниною.
Імплантація зуба - сучасний метод відновлення втраченого зуба, що дозволяє повернути природний вигляд та функціональність. Запишіться до нашої стоматологічної клініки сьогодні і отримайте професійну імплантацію зуба, яка поверне вам привабливу усмішку, комфорт під час жування та впевненість у собі.  
Шинування зубів при пародонтиті - важлива процедура, яка допомагає запобігти подальшому руйнуванню тканин. Дізнайтеся про методи проведення, переваги та особливості цього ефективного методу лікування.