5 причини кровоточивості ясен зубів

Здоровʼя ясен, чому це важливо?

Інколи пацієнти спостерігають кровоточивість ясен під час чищення зубів вдома, цим явищем зволікати не можна! Це має стати приводом задуматись стосовно відвідування лікаря стоматолога, а також скорегувати домашній догляд за гігієною порожнини рота. 

5 причини кровоточивості ясен зубів можуть включати:

 

  • Пародонтит: Це запальне захворювання, яке впливає на тканини, що оточують зуби. Пародонтит може спричиняти запалення ясен, яке проявляється кровоточивістю.

 

  • Гінгівіт: Це запальне захворювання ясен, яке спричиняє їх почервоніння, набряклість і кровоточивість. Гінгівіт зазвичай спричиняється недостатньою гігієною порожнини рота, неправильним чи недостатнім чищенням зубів.

 

  • Травма: Травма ясен, наприклад, під час чищення зубів занадто сильним чижиком або вживанням неправильної техніки чищення, може спричинити кровоточивість.

 

  • Протези: Використання неправильно підібраних або неякісних протезів може створювати подразнення і запалення ясен, що призводить до кровоточивості.

 

  • Системні захворювання: Деякі системні захворювання, такі як цукровий діабет або лейкемія, можуть спричиняти кровоточивість ясен.

 

                                                           

                                                  Чи дійсно зубні пасти проти кровоточивості допомагають ?

 

Якщо ви стикаєтесь з кровоточивістю ясен, рекомендується звернутися до стоматолога або пародонтолога . Лікарі #ARBOR_dental_clinic за допомогою комплексного підходу зможуть встановити істинну причину даного стану, надати вам необхідну допомогу та порадити засоби профілактики та лікування.

Комплексне лікування ясен проводиться лікарем пародонтологом 

Інші новини та акції

Чому важливо своєчасно звернутися до стоматолога і як запобігти проблемам зі здоров'ям ротової порожнини.
Дізнайтеся про ключові напрями роботи стоматолога-хірурга у 2024 році. Поради та новітні методики від стоматологічної клініки 'Арбор' у Киеві.
Дізнайтеся, чому важливо видаляти зуби мудрості. Причини та переваги процедури від клініки 'Арбор'.
Дізнайтеся про основні відмінності між пломбами та коронками, їхні переваги та недоліки, а також отримайте поради від стоматолога щодо вибору найкращого варіанту лікування.  
Керамічні вініри та коронки використовуються для відновлення та покращення зовнішнього вигляду зубів, але вони мають різні призначення та процеси встановлення.
Дізнайтеся про ознаки та лікування захворювань ясен. Як пародонтит пов'язаний з серцево-судинними та іншими захворюваннями. Поради щодо профілактики від фахівців.
У стоматологічній клініці АРБОР здійснюється комплексне лікування генералізованого пародонтиту, включаючи фотодинамометричну терапію за допомогою апарата FotoSan 630. Дізнайтеся про переваги цього методу та запрошення відвідати нашу клініку для отримання кваліфікованої допомоги в усуненні проблем зі здоров'ям зубів та ясен.
Дізнайтеся, як працює відбілювання зубів та які переваги воно має. Ми пропонуємо як кабінетні, так і домашні методи, щоб забезпечити вам привабливу та молодіжну усмішку. Запрошуємо до стоматологічної клініки Арбор, де наші фахівці допоможуть вам вибрати найкращий спосіб відбілити зуби.
Карієс зубів є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем сучасної людини. Це хвороба, яка виникає в результаті руйнування емалі та дентину зуба під впливом бактерій та кислот, що утворюються при розкладанні їжі та цукрів у порожнині рота.
Гінгівіт - це запальний процес, що вражає ясна. Це серйозна проблема, яка може вплинути на загальний стан організму, а не лише на усну порожнину.
Дізнайтеся ефективні способи позбутися від неприємного запаху з рота за допомогою корисних порад. Покращіть гігієну порожнини рота та насолоджуйтеся свіжим диханням
Дізнайтеся про основні причини чутливості зубів та ефективні методи її подолання. Отримайте цінні поради від стоматолога щодо профілактики та лікування чутливості зубів.  
У цій статті ми розглянемо, як вибрати оптимальну зубну пасту і розповімо про переваги правильного догляду за зубами
Видалення зубів мудрості є процедурою, яку лікарі стоматології рекомендують у деяких випадках:  
Професійна гігієна порожнини рота має велике значення для підтримки здоров'я порожнини рота та запобігання різних проблем, пов'язаних з зубами та ясенами.
У яких випадках необхідності ставити керамічну накладку або коронку замість звичайної пломби?  
Зубні пасти проти кровоточивості: рекомендації та важливі фактори та стоматологічні поради
Гострий зубний біль - один із найбільш тривожних симптомів, що свідчить про розвиток хвороб зубощелепної системи.
За  допомогою сучасних препаратів-анестетиків повністю знімається чутливість із певної ділянки щелепи.
Дентофобія - страх лікарів-стоматологів. Люди в яких наявний такий страх, дуже рідко відвідують стоматолога.