Запобігання захворювань ясен

Важность профессиональной гигиены полости рта

Професійна гігієна порожнини рота має велике значення для підтримки здоров'я порожнини рота та запобігання різних проблем, пов'язаних з зубами та ясенами. Ось деякі основні причини, чому професійна гігієна порожнини рота є важливою:

1.Видалення зубного нальоту та каменю: Під час щоденних рутинних процедур чищення зубів вдома важко повністю видалити всі зубні нальоти. Нальот та камінь можуть накопичуватися на зубах, особливо в важкодоступних місцях. Професійне чищення зубів допомагає видалити нальот та камінь, що сприяє запобіганню розвитку карієсу та пародонтиту.

2.Запобігання захворювань ясен: Накопичення нальоту та каменю може призвести до розвитку захворювань ясен, таких як гінгівіт та пародонтит. Професійна гігієна порожнини рота допомагає видаляти нальот та камінь, запобігаючи запаленню ясен та зберігаючи їх здоров'я.

3.Виявлення проблем на ранній стадії: Під час професійної гігієни порожнини рота стоматолог або гігієніст можуть виявити проблеми, які можуть бути непомітні пацієнту. Це може включати початкові ознаки карієсу, пошкодження емалі, проблеми з яснами та інші проблеми. Раннє виявлення цих проблем дозволяє розпочати лікування на ранній стадії та запобігти їх розвитку.

4.Навчання правильній гігієні порожнини рота: Професійний стоматолог або гігієніст можуть надати пацієнту індивідуальні рекомендації щодо правильної гігієни порожнини рота. Вони можуть показати правильну техніку чищення зубів та язика, дати поради щодо використання зубного плоскання та міжзубних щіток, а також розповісти про значення правильного харчування для здоров'я порожнини рота.

5.Підтримка свіжого подиху: Професійне чищення зубів та видалення зубного нальоту допомагають усунути неприємний запах з рота, пов'язаний з бактеріальним ростом. Це сприяє підтримці свіжого подиху та самовпевненості.

В цілому, професійна гігієна порожнини рота є важливою частиною загального догляду за зубами та ясенами. Регулярні візити до стоматолога або гігієніста допомагатимуть підтримувати здоров'я порожнини рота, запобігати проблемам та зберігати красиву посмішку.

 

Любі пацієнти, хочемо зробити для Вас пам’ятку, що важливим аспектом у нашій справі є самообізнаність пацієнтів сприводу домашнього догляду за порожниною рота. 

Запрошуємо Вас на комплексну професійну гігієну порожнини рота, після якої ми залюбки підберемо індивідуальні засоби гігієни, детально розповімо, які саме засоби підходять особисто Вам. Також із задоволенням проведемо профілактичний огляд, детально розкажемо, на що Вам потрібно звернути увагу для того, щоб зберігти здоров’я та красу вашої посмішки!

 

З турботою, стоматологія Арбор

м.Київ, проспект Перемоги 67в

Запис за телефоном ☎️

+38(099)164-05-80

Інші новини та акції

Дізнайтеся, чому важливо видаляти зуби мудрості. Причини та переваги процедури від клініки 'Арбор'.
Дізнайтеся про основні відмінності між пломбами та коронками, їхні переваги та недоліки, а також отримайте поради від стоматолога щодо вибору найкращого варіанту лікування.  
Керамічні вініри та коронки використовуються для відновлення та покращення зовнішнього вигляду зубів, але вони мають різні призначення та процеси встановлення.
Дізнайтеся про ознаки та лікування захворювань ясен. Як пародонтит пов'язаний з серцево-судинними та іншими захворюваннями. Поради щодо профілактики від фахівців.
У стоматологічній клініці АРБОР здійснюється комплексне лікування генералізованого пародонтиту, включаючи фотодинамометричну терапію за допомогою апарата FotoSan 630. Дізнайтеся про переваги цього методу та запрошення відвідати нашу клініку для отримання кваліфікованої допомоги в усуненні проблем зі здоров'ям зубів та ясен.
Дізнайтеся, як працює відбілювання зубів та які переваги воно має. Ми пропонуємо як кабінетні, так і домашні методи, щоб забезпечити вам привабливу та молодіжну усмішку. Запрошуємо до стоматологічної клініки Арбор, де наші фахівці допоможуть вам вибрати найкращий спосіб відбілити зуби.
Карієс зубів є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем сучасної людини. Це хвороба, яка виникає в результаті руйнування емалі та дентину зуба під впливом бактерій та кислот, що утворюються при розкладанні їжі та цукрів у порожнині рота.
Гінгівіт - це запальний процес, що вражає ясна. Це серйозна проблема, яка може вплинути на загальний стан організму, а не лише на усну порожнину.
Дізнайтеся ефективні способи позбутися від неприємного запаху з рота за допомогою корисних порад. Покращіть гігієну порожнини рота та насолоджуйтеся свіжим диханням
Дізнайтеся про основні причини чутливості зубів та ефективні методи її подолання. Отримайте цінні поради від стоматолога щодо профілактики та лікування чутливості зубів.  
У цій статті ми розглянемо, як вибрати оптимальну зубну пасту і розповімо про переваги правильного догляду за зубами
Видалення зубів мудрості є процедурою, яку лікарі стоматології рекомендують у деяких випадках:  
Інколи пацієнти спостерігають кровоточивість ясен під час чищення зубів вдома, цим явищем зволікати не можна! 
У яких випадках необхідності ставити керамічну накладку або коронку замість звичайної пломби?  
Зубні пасти проти кровоточивості: рекомендації та важливі фактори та стоматологічні поради
Гострий зубний біль - один із найбільш тривожних симптомів, що свідчить про розвиток хвороб зубощелепної системи.
За  допомогою сучасних препаратів-анестетиків повністю знімається чутливість із певної ділянки щелепи.
Дентофобія - страх лікарів-стоматологів. Люди в яких наявний такий страх, дуже рідко відвідують стоматолога.