Анестезія

За допомогою сучасних препаратів-анестетиків повністю знімається чутливість із певної ділянки щелепи. В результаті маніпуляції нервові закінчення перестають передавати больові імпульси до мозку.
Відповідно під час процедури пацієнт не відчуває жодних больових відчуттів та прийом у кріслі стоматолога стає максимально комфортним.

Ми використовуємо кілька видів анестезій:

  • Аплікаційна - це різновид неін’єкційного знеболення, що передбачає лише поверхневе контактування препарату зі слизовою оболонкою.
  • Інфільтраційна - це короткотривалий варіант ін’єкційного знеболення.
  • Провідникова - це довготривалий варіант ін’єкційного знеболення.
  • Седація - це різновид загальної анестезії, використовується з метою введення пацієнта у медикаментозний сон седативними препаратами останнього покоління для усунення психоемоційного фактора на стоматологічному прийомі.

 

Інші новини та акції

Карієс зубів є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем сучасної людини. Це хвороба, яка виникає в результаті руйнування емалі та дентину зуба під впливом бактерій та кислот, що утворюються при розкладанні їжі та цукрів у порожнині рота.
Гінгівіт - це запальний процес, що вражає ясна. Це серйозна проблема, яка може вплинути на загальний стан організму, а не лише на усну порожнину.
Дізнайтеся ефективні способи позбутися від неприємного запаху з рота за допомогою корисних порад. Покращіть гігієну порожнини рота та насолоджуйтеся свіжим диханням
Дізнайтеся про основні причини чутливості зубів та ефективні методи її подолання. Отримайте цінні поради від стоматолога щодо профілактики та лікування чутливості зубів.  
У цій статті ми розглянемо, як вибрати оптимальну зубну пасту і розповімо про переваги правильного догляду за зубами
Видалення зубів мудрості є процедурою, яку лікарі стоматології рекомендують у деяких випадках:  
Професійна гігієна порожнини рота має велике значення для підтримки здоров'я порожнини рота та запобігання різних проблем, пов'язаних з зубами та ясенами.
Інколи пацієнти спостерігають кровоточивість ясен під час чищення зубів вдома, цим явищем зволікати не можна! 
У яких випадках необхідності ставити керамічну накладку або коронку замість звичайної пломби?  
Зубні пасти проти кровоточивості: рекомендації та важливі фактори та стоматологічні поради
Гострий зубний біль - один із найбільш тривожних симптомів, що свідчить про розвиток хвороб зубощелепної системи.
Дентофобія - страх лікарів-стоматологів. Люди в яких наявний такий страх, дуже рідко відвідують стоматолога.