Причини виникнення чутливості зубів

Чутливість зубів може виникати з різних причин. Деякі з них включають:

- Оголення коренів зубів: Це може статися через стирання емалі, рецесію ясен або інші причини, що призводять до відкриття нервових закінчень на коренях зубів.

- Пошкодження емалі: Використання надто жорсткої зубної щітки, агресивне чищення зубів або використання зубних паст з абразивними речовинами може призвести до пошкодження емалі та появи чутливості зубів.

- Карієс: Руйнування емалі та утворення каріозних порожнин може призводити до чутливості зубів.

- Проблеми з тканинами пародонту: Запалення ясен, пародонтит та інші захворювання пародонта можуть викликати чутливість зубів.

- Стоматологічні процедури: Після проведення стоматологічних процедур, таких як пломбування, видалення зуба або відбілювання, зуби можуть тимчасово стати чутливими.

 

Важливість професійної гігієни порожнини рота 

 

Існує кілька способів покращити стан з чутливими зубами:

- Використовуйте зубні пасти для чутливих зубів, які містять фторид та інші компоненти, що сприяють здоров'ю зубів.

- Уникайте їжі та напоїв з екстремальною температурою, таких як дуже гарячі або холодні, які можуть викликати дискомфорт.

- Обмежте споживання кислих продуктів, таких як цитрусові фрукти та газовані напої, які можуть руйнувати емаль зубів.

- Використовуйте м'яку зубну щітку та ніжні рухи під час чищення зубів, щоб уникнути пошкодження емалі.

- Регулярно відвідуйте стоматолога для професійного чищення зубів та отримання рекомендацій щодо лікування чутливості.

 - У деяких випадках можуть знадобитися спеціальні процедури, такі як нанесення фторлаку або пломбування зубів, для зниження чутливості.

 

Пам'ятайте, що для ефективної боротьби з чутливістю зубів рекомендується проконсультуватися зі стоматологом. Він зможе визначити причину вашої чутливості та запропонувати оптимальні методи лікування.

https://arbor-clinic.com.ua/

 

☎️ Запис за телефоном 

+38(099)164-05-80 або запис на сайті https://arbor-clinic.com.ua

Інші новини та акції

Дізнайтеся, чому важливо видаляти зуби мудрості. Причини та переваги процедури від клініки 'Арбор'.
Дізнайтеся про основні відмінності між пломбами та коронками, їхні переваги та недоліки, а також отримайте поради від стоматолога щодо вибору найкращого варіанту лікування.  
Керамічні вініри та коронки використовуються для відновлення та покращення зовнішнього вигляду зубів, але вони мають різні призначення та процеси встановлення.
Дізнайтеся про ознаки та лікування захворювань ясен. Як пародонтит пов'язаний з серцево-судинними та іншими захворюваннями. Поради щодо профілактики від фахівців.
У стоматологічній клініці АРБОР здійснюється комплексне лікування генералізованого пародонтиту, включаючи фотодинамометричну терапію за допомогою апарата FotoSan 630. Дізнайтеся про переваги цього методу та запрошення відвідати нашу клініку для отримання кваліфікованої допомоги в усуненні проблем зі здоров'ям зубів та ясен.
Дізнайтеся, як працює відбілювання зубів та які переваги воно має. Ми пропонуємо як кабінетні, так і домашні методи, щоб забезпечити вам привабливу та молодіжну усмішку. Запрошуємо до стоматологічної клініки Арбор, де наші фахівці допоможуть вам вибрати найкращий спосіб відбілити зуби.
Карієс зубів є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем сучасної людини. Це хвороба, яка виникає в результаті руйнування емалі та дентину зуба під впливом бактерій та кислот, що утворюються при розкладанні їжі та цукрів у порожнині рота.
Гінгівіт - це запальний процес, що вражає ясна. Це серйозна проблема, яка може вплинути на загальний стан організму, а не лише на усну порожнину.
Дізнайтеся ефективні способи позбутися від неприємного запаху з рота за допомогою корисних порад. Покращіть гігієну порожнини рота та насолоджуйтеся свіжим диханням
У цій статті ми розглянемо, як вибрати оптимальну зубну пасту і розповімо про переваги правильного догляду за зубами
Видалення зубів мудрості є процедурою, яку лікарі стоматології рекомендують у деяких випадках:  
Професійна гігієна порожнини рота має велике значення для підтримки здоров'я порожнини рота та запобігання різних проблем, пов'язаних з зубами та ясенами.
Інколи пацієнти спостерігають кровоточивість ясен під час чищення зубів вдома, цим явищем зволікати не можна! 
У яких випадках необхідності ставити керамічну накладку або коронку замість звичайної пломби?  
Зубні пасти проти кровоточивості: рекомендації та важливі фактори та стоматологічні поради
Гострий зубний біль - один із найбільш тривожних симптомів, що свідчить про розвиток хвороб зубощелепної системи.
За  допомогою сучасних препаратів-анестетиків повністю знімається чутливість із певної ділянки щелепи.
Дентофобія - страх лікарів-стоматологів. Люди в яких наявний такий страх, дуже рідко відвідують стоматолога.