Що обрати пломбу або керамічну коронку, накладку?

У випадку якщо зуб має значні пошкодження або слабкість, що не можна виправити просто за допомогою пломби. Пломба може бути використана для менших пошкоджень, але у випадку більш міцна та довговічна відновлююча конструкція, така як керамічна накладка або коронка, є необхідною.

Керамічні накладки та коронки виготовляються з високоякісного матеріалу, що максимально схожий на природний зуб. Вони мають вигляд і колір, майже не відрізняються від природних зубів, що робить їх непомітними для оточуючих.

Керамічні накладки та коронки забезпечують кращу функціональність і комфорт при їжі та розмові. Вони міцніші і стійкіші до навантаження, що дозволяє їм служити довше та легше зберігати здоров'я зуба.

Також керамічні накладки та коронки є більш довговічними порівняно з пломбами. Вони здатні витримувати більшу кількість жування та довше служити.

Керамічні коронки або накладки мають кілька переваг порівняно з фотополімерними пломбами. Ось деякі з них:

  • Міцність та стійкість: Кераміка є дуже міцним матеріалом і може витримувати значно більше навантаження порівняно з фотополімерними пломбами. Вона є більш стійкою до зношування та довше зберігає свою форму та функціональність.

 

  • Естетика: Керамічні коронки або накладки мають природний вигляд і колір, що робить їх непомітними для оточуючих. Вони майже не відрізняються від природних зубів, тому пацієнт може мати впевненість у своєму посмішці.

 

  • Довговічність: Керамічні конструкції зазвичай мають довгу експлуатаційну тривалість. Вони менш піддаються забрудненню, пожовкненню та зміні коліру порівняно з фотополімерними пломбами, що дозволяє їм тривати довше без необхідності заміни.

 

  • Функціональність: Керамічні коронки або накладки забезпечують кращу функціональність при їжі та розмові. Вони точно пристосовані до прикусу пацієнта та можуть бути виготовлені з урахуванням його індивідуальних потреб.

 

  • Відсутність стирання: У відмінність від фотополімерних пломб, керамічні коронки або накладки не стають причиною стирання чи чутливості зуба до температурних змін.

 

Однак, варто зазначити, що вибір між керамічними коронками або накладками та фотополімерними пломбами залежить від конкретних умов.

 

https://arbor-clinic.com.ua/

 

☎️ Запис за телефоном 

+38(099)164-05-80

Інші новини та акції

Чому важливо своєчасно звернутися до стоматолога і як запобігти проблемам зі здоров'ям ротової порожнини.
Дізнайтеся про ключові напрями роботи стоматолога-хірурга у 2024 році. Поради та новітні методики від стоматологічної клініки 'Арбор' у Киеві.
Дізнайтеся, чому важливо видаляти зуби мудрості. Причини та переваги процедури від клініки 'Арбор'.
Дізнайтеся про основні відмінності між пломбами та коронками, їхні переваги та недоліки, а також отримайте поради від стоматолога щодо вибору найкращого варіанту лікування.  
Керамічні вініри та коронки використовуються для відновлення та покращення зовнішнього вигляду зубів, але вони мають різні призначення та процеси встановлення.
Дізнайтеся про ознаки та лікування захворювань ясен. Як пародонтит пов'язаний з серцево-судинними та іншими захворюваннями. Поради щодо профілактики від фахівців.
У стоматологічній клініці АРБОР здійснюється комплексне лікування генералізованого пародонтиту, включаючи фотодинамометричну терапію за допомогою апарата FotoSan 630. Дізнайтеся про переваги цього методу та запрошення відвідати нашу клініку для отримання кваліфікованої допомоги в усуненні проблем зі здоров'ям зубів та ясен.
Дізнайтеся, як працює відбілювання зубів та які переваги воно має. Ми пропонуємо як кабінетні, так і домашні методи, щоб забезпечити вам привабливу та молодіжну усмішку. Запрошуємо до стоматологічної клініки Арбор, де наші фахівці допоможуть вам вибрати найкращий спосіб відбілити зуби.
Карієс зубів є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем сучасної людини. Це хвороба, яка виникає в результаті руйнування емалі та дентину зуба під впливом бактерій та кислот, що утворюються при розкладанні їжі та цукрів у порожнині рота.
Гінгівіт - це запальний процес, що вражає ясна. Це серйозна проблема, яка може вплинути на загальний стан організму, а не лише на усну порожнину.
Дізнайтеся ефективні способи позбутися від неприємного запаху з рота за допомогою корисних порад. Покращіть гігієну порожнини рота та насолоджуйтеся свіжим диханням
Дізнайтеся про основні причини чутливості зубів та ефективні методи її подолання. Отримайте цінні поради від стоматолога щодо профілактики та лікування чутливості зубів.  
У цій статті ми розглянемо, як вибрати оптимальну зубну пасту і розповімо про переваги правильного догляду за зубами
Видалення зубів мудрості є процедурою, яку лікарі стоматології рекомендують у деяких випадках:  
Професійна гігієна порожнини рота має велике значення для підтримки здоров'я порожнини рота та запобігання різних проблем, пов'язаних з зубами та ясенами.
Інколи пацієнти спостерігають кровоточивість ясен під час чищення зубів вдома, цим явищем зволікати не можна! 
Зубні пасти проти кровоточивості: рекомендації та важливі фактори та стоматологічні поради
Гострий зубний біль - один із найбільш тривожних симптомів, що свідчить про розвиток хвороб зубощелепної системи.
За  допомогою сучасних препаратів-анестетиків повністю знімається чутливість із певної ділянки щелепи.
Дентофобія - страх лікарів-стоматологів. Люди в яких наявний такий страх, дуже рідко відвідують стоматолога.